Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /var/www/www-alinea/data/www/dev.alinea.ee/wp-includes/functions.php on line 4247
Büroost – Alinea Õigusbüroo

Teil on õigus oma huvide kaitsmisele!

Meil on teadmised ja kogemus, et Teid aidata!

  • ru
  • en

Alinea Õigusbüroo

Alinea Õigusbüroo on õigusalase nõustamise asjatundjate kollektiiv. Oleme valmis osutama Teile personaalset ja tipptasemel juriidilist teenust.

Meie eesmärgiks on kliendi positiivne lõpptulemus. Oleme spetsialiseerunud eelkõige äriõigusele ja vaidluste lahendamisele sellel alal. Meie büroo spetsialistidel on suur töökogemus haldusõiguse valdkonnas.

Hindame kõrgelt pikaajalisi kliendisuhteid, mis aitavad osutada õigusteenust efektiivselt ja kliendi ettevõtte eripäradest lähtuvalt. Kõik meie poolt vastu võetud tööd on meie jaoks ühtviisi olulised ja saavad tehtud kõrgeima kvaliteediga.

Oleme klientide suhtes siirad nende probleemide õiguslikul lahkamisel ja võimalike vaidluste perspektiivide hindamisel.

Meie jaoks on kliendi usaldus otsustava tähendusega, mistõttu peame ülioluliseks kliendi ning tema asja konfidentsiaalsust.

Lisaks oleme klientide jaoks paindlikud ja läbipaistvad nii õigusteenuse osutamise kestel kui ka hinnapakkumise tegemisel (pakkudes erinevaid tasustamisskeeme).